Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Zonguldak Valisi Ali Kaban Malatya Valiliğine Atandı

Zonguldak Valisi Ali Kaban Malatya Valiliğine Atandı

21 Haziran 2017

Kararname ile 41 ilin valisi değişti.

Peki merkez valiliğine atanmak ne anlama geliyor?

Jeremy Menez, Antalya'ya geldi!
Taraftarlar yıldız Jeremy Menez'e tezahüratlarda bulunurken, yaktıkları meşalelerle oyuncuya sevgi gösterisinde bulundu. Kasımpaşa ile sözleşmesi sona eren 29 yaşındaki orta saha oyuncusuyla Antalyaspor dışında Bursaspor'da ilgileniyor.

Yeni yayımlanan Valiler Kararnamesiyle Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş Merkez Valisi olarak atanırken Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu Sakarya Valisi olarak atandı. Merkeze alınan valiler arasında Ağrı Valisi Musa Işın, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Van Valisi İbrahim Taşyapan yer aldı.

Büyük Önder Atatürk'ün Eskişehir'e gelişinin 97. yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen töreni izleyen gazetecilerin Valiler Kararnamesi ile ilgili sorusu üzerine Çelik, kendisinin Merkez Valiliğine atandığını anımsatarak, kararın hayırlı olmasını diledi.

İbrahim Tatlıses'ten sürpriz karar! Terk etti
Sosyal medyada paylaştığı gönderisinin altına, eğer beni kabul ederseniz artık İzmir'de barınacağım, siz İzmirliler ile yaşayacağım notunu düştü.

Atmışbirsaat haber merkezinin haberine göre Vali olmakla ilgili ısrarlı gayretleri sonuç veren geçtiğimiz günlerde de İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşavirliği görevine getirilen eski Trabzon'da uzun süre hizmet veren eski DOKA Genel Sekreteri Çetin Oktay Kaldırım Elazığ Valiliği'ne, Trabzon'un Of ilçesi'nin efsane kaymakamlarından son olarak Kadıköy'e kaymakam olarak atanan Tuncay Sonel'de Tunceli Valiliği görevine getirildi. Buna göre turizm şehirlerinin yeni valileri şu şekilde...

Resmi Gazete'de yayımlanan İçişleri Bakanlığına ait bir başka atama kararıyla, bakanlık bünyesinde de müsteşar yardımcılıkları ile bazı genel müdürlükler dahil olmak üzere çeşitli birimlere 21 mülki idare amirinin ataması gerçekleştirildi.

Deniz Seki'nin Yanında Aşka Gelen Faruk Salman, Ellerini Semaya Açıp Şükretti
Milliyet gazetesinin haberine göre Nişanlısı Faruk Salman'la Türkbükü Galen Otel'in iskelesinde yemek yiyen şarkıcının, keyfi yerindeydi.

Buna göre, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy atandı. Kararnameyle 5 ilçe kaymakamlığına da atama yapıldı.

Zonguldak Valisi Ali Kaban Malatya Valiliğine Atandı