Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Düzce'de kavşağa 'Rabia' heykeli

Düzce'de kavşağa 'Rabia' heykeli

22 Haziran 2017

AKP'li Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in talimatıyla şehir merkezine 'rabia heykeli' dikildi.

Düzce'ye Rabia heykeli dikildi (Fotoğraflı) Ali Yıldız DÜZCE (İHA) - Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş Kuyumcuzade Bulvarı sonunda bulunan kavşağa yerleştirilen Rabia heykeli hakkında açıklamalarda bulundu.

Diyanet İşleri Başkanı eleştirdi, Erdoğan ödül verdi
Görmez TRT'deki yarışma için şu ifadeleri kullanmıştı "Son zamanlarda bir yarışma programı çıkarıldı biliyorsunuz". Biz ne yaptığımıza bakacağız, nasıl yaptığımıza bakacağız ve bu yarışmanın içeriğinde neler var buna bakacağız.

"15 Temmuz'da yaşadığımız darbe sendromundan sonra bazı şeylerin artık bu ülkede olamayacağını ortaya koyacak bazı sembollere ihtiyacımız var. Bunlardan birisi Sayın Cumhurbaşkanımızın da özellikle vurgu yaptığı 'Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet. vurgusudur". Bunun bir de simgesel işareti ortaya çıktı.

"Düzce Belediyesi olarak Kuyumcuzade bulvarı, Rıhtım caddesi ve yeni açtığımız Ela Bahriye Oral Bulvarı kesişim noktasında oluşturduğumuz yeni meydanın göbek bölümüne Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın da her fırsatta vurguladığı "Tek Bayrak, Tek Vatan, Tek Millet, Tek Devlet" ülküsünün sembolü olan "Rabia" anıtı yerleştirilmiştir. Kavşak henüz bitmedi. Altındaki kısmı da yapıldığında daha da güzel olacak" ifadelerini kullandı. Biliyorsunuz az ilerde bir kavşak daha var, TOKİ konutlarının önünde.

İbrahim Tatlıses'ten sürpriz karar! Terk etti
Sosyal medyada paylaştığı gönderisinin altına, eğer beni kabul ederseniz artık İzmir'de barınacağım, siz İzmirliler ile yaşayacağım notunu düştü.

Sosyal medyada hızla paylaşılan ve Düzce'de kavşak düzenlemesinde Atatürk heykelinin yıkılıp yerine Rabia heykeli yapıldığı iddiaları gerçeği yansıtmıyor.

Kalkınma Bakanı Elvan'dan 'Fitch'in Büyüme Tahminlerine' İlişkin Açıklama
Aradan geçen 4.5 ay içerisinde büyüme rakamlarına yönelik bu revizyon sürpriz olarak nitelendirilebilir. Kuruluş en yüksek revizeyi Türkiye için yaptı. "Bu 2010'dan bu yana en güçlü büyüme olacaktır" denildi.

Düzce'de kavşağa 'Rabia' heykeli