Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Genç kızı bu hale getiren 'ENAYi' o torbacı yakalandı!

Genç kızı bu hale getiren 'ENAYi' o torbacı yakalandı!

22 Haziran 2017

Görgü tanıkları, genç kadının alnında "enayi" dövmesi bulunan bir şahın verdiği uyuşturucu maddeyi kullandıktan sonra bayıldığını söyledi.

Taksim Beyoğlu'nda sırt üstü dönük yatan ve baygın şekilde bulunan 24 yaşındaki genç kız gören herkesin içini sızlatmıştı.

Jeremy Menez, Antalya'ya geldi!
Taraftarlar yıldız Jeremy Menez'e tezahüratlarda bulunurken, yaktıkları meşalelerle oyuncuya sevgi gösterisinde bulundu. Kasımpaşa ile sözleşmesi sona eren 29 yaşındaki orta saha oyuncusuyla Antalyaspor dışında Bursaspor'da ilgileniyor.

"Burаdа aynı durumdа çоk kişinin olduğunu bеlirtеn mahalle еsnafı", 35 yaşlarında alnında'enаyi'yаzаn dövmeli bir adam kıza uyuşturucu madde içirmiş. Kız burada bayıldı kaldı. "Buna bir çare bulun.Yazık bu çocuklara" dedi. Uyuşturucu kullanıldığı iddia edilen genç kızın hali görenleri hayrete düşürdü. Biz kızı baygın halde görüncе аdаmı yakaladık.

Beyoğlu'da baygın halde bulunan genç kadına uyuşturucu madde sattığı iddiasıyla gözaltına alınan ve alnında "enayi" yazılı dövme bulunan şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatıyla serbest bırakıldı. Ama polis ekipleri gelmeyince adam kaçtı. "Ambulans geldi kıza şeker verdi gitti" gibi ifadelerde bulundular ve gelen sağlık ekiplerinin yapmış olduğu müdahale ile kendine gelen üniversite öğrencisi hemen ara sokaklara girerek kayboldu.

Uber'in CEO'su Travis Kalannick istifa etti
Ama firmadaki en büyük patlama noktası eski yazılım mühendisi Susan Fowler'in 19 Şubat'ta yazdığı blog yazısından sonra oldu. Uber'ın adı bu yıl gelişmelerinden ziyade cinsel taciz ve regülatörlerden kaçınmak için kullandığı yazılımlarla anıldı.

Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri şüphelinin eşkalenin belirlenmesinin ardından kimliğini de belirledi. Adem E. sorguya alındı.

Survivor'a veda eden isim belli oldu
Bu akşamki 2. dokunulmazlık oyununu alarak bir kişi daha bu riskten uzaklaşacak ve kalan iki kişiden birisi yarışmaya veda edecek. Survivor'ın son haftasında bireysele dönen yarışmada tüm yarışmacılar kendilerini koruma altına almak için mücadele ediyor.

Genç kızı bu hale getiren 'ENAYi' o torbacı yakalandı!