Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Mersin'de tarım işçilerini taşıyan kamyonet TIR'a çarptı: 3 kişi hayatını kaybetti

Mersin'de tarım işçilerini taşıyan kamyonet TIR'a çarptı: 3 kişi hayatını kaybetti

22 Haziran 2017

Yaralanan 5 kişi de yaralandı.

Edinilen önemli bilgilere göre, sürücüsünün kimliği henüz tespit edilemeyen 33 B 8574 plakalı TIR, D-400 karayolu Tarsus-Mersin istikameti Adanalıoğlu Mahallesi kavşağında, önünde seyir halinde olan ve plakası belirlenemeyen otomobille çarpıştı.

Şeyma Subaşı'nın Gelinlik Denemek İçin Ödediği Para Dudak Uçuklattı!
Gelinlik bakmak için New York'a giden Subaşı, ünlü bir mağazadaki gelinlikleri denemek için bin dolar ödedi. Eylül ayında Acun Ilıcalı ile evleneceği konuşulan Subaşı, gelinlik denemek için soluğu New York'ta aldı.

Bu sırada aynı istikamette seyreden ve kasasında tarım işçilerini taşıyan kamyonet kaza sebebiyle park halinde olan Tır'a çarptı. Yoldan geçenlerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen ekipler çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleri yaralıları ambulanslarla Mersin Şehir ve Tarsus Devlet hastanelerine kaldırıldı.

TIR ile kamyonet şoförlerinin, ifadelerinin alınması amacıyla polis merkezine götürüldüğü ifade edildi.

Bülent Arınç: Hamamönü'nde ofis açtım. Hukuk uyuşmazlıklarına arabuluculuk yapacağım
Kendine bu mesleği yakıştırdığını dile getiren Arınç "Eğitimini aldım talebeliğe döndün, derslere girdim yüz üzerinden 86 aldım . Sonra mülakata girdim onu da geçtim şimdi belgem elimde" ifadelerini kullandı.

Kaza nedeniyle uzun süre ulaşıma kapanan yol, araçların kaldırılmasının ardından trafiğe açıldı.

Efsane marka Ulusoy için iflas kararı
Ulusoy'un Bahçelievler'deki dev arazisi icradan satışa çıkarılırken, ünlü markanın bir dizi otobüsü de icradan satışa çıkmıştı. Ulusoy markası, kara yolu taşımacılığında 'efsane marka' olarak biliniyor. Şirketin tasfiye süreci kaarla birlikte başladı.

Mersin'de tarım işçilerini taşıyan kamyonet TIR'a çarptı: 3 kişi hayatını kaybetti