Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » PKK'lı teröristler 23 yaşındaki Necmettin öğretmeni şehit etti

PKK'lı teröristler 23 yaşındaki Necmettin öğretmeni şehit etti

22 Haziran 2017

Bayram tatiline giden öğretmenlerinin yolunu gözleyen öğrenciler PKK'lı teröristler tarafından genç öğretmenin kaçırıldığını duyunca üzüntüye boğulmuştu.

PKK'ya yakın internet siteleri tarafından Necmettin Yılmaz'ın "ajanlık" yaptığı gerekçesiyle infaz edildiği açıklandı.

Kalkınma Bakanı Elvan'dan 'Fitch'in Büyüme Tahminlerine' İlişkin Açıklama
Aradan geçen 4.5 ay içerisinde büyüme rakamlarına yönelik bu revizyon sürpriz olarak nitelendirilebilir. Kuruluş en yüksek revizeyi Türkiye için yaptı. "Bu 2010'dan bu yana en güçlü büyüme olacaktır" denildi.

Şanlıurfa Siverek'de öğrencileri tarafından yolu gözlenen genç öğretmen Necmettin Yılmaz, 5 gün önce Gümüşhaneye gidiyordu.

Terör Örgütü PKK yine bir öğretmeni şehit etti.

Survivor'a veda eden isim belli oldu
Bu akşamki 2. dokunulmazlık oyununu alarak bir kişi daha bu riskten uzaklaşacak ve kalan iki kişiden birisi yarışmaya veda edecek. Survivor'ın son haftasında bireysele dönen yarışmada tüm yarışmacılar kendilerini koruma altına almak için mücadele ediyor.

Necmettin Yılmaz kimdir? Necmettin Yılmaz'da aynı Aybüke Öğretmen gibi mesleğine aşık vatanına aşık gencecik bir öğretmendi memleketine giderken pkklı teröristler tarafından kaçırılmıştı bundan 5 gün önce şehit haberi ajanslara düştü.

Baba Halit Yılmaz ise oğlunun geçen yıl Ekim ayında Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'ne atandığını belirterek, "Oğlum 1993 doğumlu, geçen yıl Ekim ayında Siverek'e öğretmen olarak atandı". Olay, şehit öğretmenimizin Gümüşhane'ye hareket ettikten kısa bir süre sonra Erzincan-Tunceli yolu üzerinde gerçekleşmişti. Aracın yakıldığı yerde gördüm. Allah rızası için insanlık namına oğlumun serbest bırakılmasını istiyoruz. "Allah rızası için oğlum serbest bırakılsın".

Efsane marka Ulusoy için iflas kararı
Ulusoy'un Bahçelievler'deki dev arazisi icradan satışa çıkarılırken, ünlü markanın bir dizi otobüsü de icradan satışa çıkmıştı. Ulusoy markası, kara yolu taşımacılığında 'efsane marka' olarak biliniyor. Şirketin tasfiye süreci kaarla birlikte başladı.

PKK 9 Haziran günü bombalı araçla geldikleri Batman'ın Kozluk ilçesinde AKP'li Kozluk İlçe Belediye Başkanı Veysi Işık'ın aracına Kalaşnikoflu saldırı düzenlemişti.

PKK'lı teröristler 23 yaşındaki Necmettin öğretmeni şehit etti