Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » TİM Başkanvekili Süleyman Kocasert gözaltına alındı!

TİM Başkanvekili Süleyman Kocasert gözaltına alındı!

22 Haziran 2017

Denizli İhracatçılar Birliği'nde de Başkan olarak görev yapan Kocasert ile birlikte 5 işadamının da Denizli'deki "FETÖ soruşturması" kapsamında gözaltına alındığı bildirildi.

ABD ve Irak ordusu Musul için seferber
Irak'ın Musul kentinde terör örgütü DEAŞ'ın düzenlediği bombalı saldırıda 7 askerin öldüğü, 22'sinin yaralandığı bildirildi. Grande, "Bölgede 150 ila 200 bin sivilin mahsur kaldığını sanıyoruz".

Kocasert ve gözaltına alınan 5 iş adamının serbest bırakılmasının ardından DENİB tarafından yazılı bir açıklama yapıldı. Operasyonlar kapsamında ev ve iş yerlerinde polisin arama çalışmaları devam ediyor. Kocasert'in Merkezefendi ilçesi Gerzele Mahallesindeki sitede bulunan evinde 2 saat 15 dakika arama yapılmıştı. Kocasert'in sahibi olduğu tekstil ürünleri pazarlama şirketinde de arama yapıldığı öğrenildi.

Kadir Gecesi mesajları: 2017 Kadir Kandil Mesajları
Kim Kadir gecesinin faziletine inanarak ve alacağı sevaba Allah'tan bekleyerek ibadet ile geçirirse geçmiş günahları bağışlanır. Kur'an-ı Kerim'de " Bin aydan daha hayırlı" olduğu bildirilen Kadir Gecesi'ne ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşamaktayız.

Denizli'de işadamları Süleyman Kocasert, Mehmet Gören, Halil Karakaya, Ahmet Tokat, Fatih Turgut ve Zeki Erdemir'in, Afyonkarahisar Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alındıkları belirtildi.

Tuğçe Kazaz, şortunu çıkarmadan denize girdi
Bir süre kumsalda Timuçin'in çocuğu ile oynayan Tuğçe Kazaz , ardından sıcaktan bunalarak denize girdi. Gün boyunca bol bol güneşlenen Kazaz , serinlemek için kendini Ege'nin serin sularına bıraktı.

Burada hakkında yapılan ihbar ile ilgili bilgisine başvurulan Süleyman Kocasert, savcının talimatı ile Adliye'ye sevk edilmeden serbest bırakıldı.

TİM Başkanvekili Süleyman Kocasert gözaltına alındı!