Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » F.Bahçe'nin eski hocası: "RVP dönerse şaşırmam ama..."

F.Bahçe'nin eski hocası: "RVP dönerse şaşırmam ama..."

23 Haziran 2017

Hollanda şampiyonunun bugün yönetim kurulu toplantısı var. Toplantının en önemli maddesi Van Persie. Yeni teknik direktör Aykut Kocaman yeni sezon için kafasında kadro planlamasını yaparken Robin Van Persie'nin merkez oyuncu olacağını belirtmesine rağmen Hollandalı futbolcuda şok bir gelişme yaşandı. Tıpkı Kuyt gibi kariyerinin son dönemine gelmiş eski futbolcusunu yeniden kazanmak isteyen Feyenoord'un transfer için aceleci davranmayacağı, Van Persie'nin Fenerbahçe ile olan bonservis sıkıntısını çözmesini bekleyeceği de haberde yer alıyor.

Haberde ayrıca, Van Persie'nin, Feyenoord tutkusunun, Fenerbahçe'den kazandığı yüksek maaşı bırakması için bir sebep olduğu ifade edildi.

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım Robben'in transferi için şartları zorlayacak
Barcelona'dan Fenerbahçe'ye Stoperlerine talip çıkan Sarı- Lacivertliler, her ihtimale karşılık bu bölge için arayışlara başladı. Arjen Robben'in, Fenerbahçe'de forma giyen vatandaşı Robin van Persie'nin de bu transfer için ara buluculuk yapacağı belirtildi.

- Kulüple ciddi bir sözleşmesi var ve çok iyi para kazanıyor.

Fenerbahçe'de Dick Advocaat'ın yardımcılığını yapan Cor Pot ve Hollandalı eski milli oyuncu Geert den Ouden, Van Persie'nin olası transferi üzerine yorumlarda bulundu.

BAE Dışişlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Karkaş: Katar'a uygulanan tecrit uzun yıllar sürebilir
Eğer siyasi rollerine dair sapkın görüşleri yüzünden dışlanmak istiyorlarsa bırakın dışlansınlar" dedi. Dışişleri Bakanı Enver Gargaş, " Katar'a yönelik politika yıllar sürebilir, Türkiye akil olmalı" dedi.

Cor Pot, "Van Persie'nin oğlu futbolcu olmak istiyor".

Robin Van Persie, 2016-2017 sezonunda Fenerbahçe'yle çıktığı lig ve kupa maçları dahil 39 karşılaşmada 18 gol ve 5 asistlik performans sergiledi.

Uçak türbülansa girdi! 26 yaralı dördünün durumu ağır
Kunming Havalimanına inen yolcu uçağındaki yolcular kent hastanelerinde tedavi altına alındılar. Yeni Çin Ajansının haberine göre bazı yolcuların kollarında ve bacaklarında kırılmalar oldu.

F.Bahçe'nin eski hocası: