Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım Robben'in transferi için şartları zorlayacak

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım Robben'in transferi için şartları zorlayacak

23 Haziran 2017

Tribünlerle barışın sağlanmasının ardından ne kadar tribün gruplarının gelecek sezon için tek tek kombine alacaklarını duyursa da Fenerbahçe yönetimi taraftarı coşturacak bir isimle ilgileniyor. Simon Kjaer'i çok isteyen Milan, Carlos Bacca konusunda jest yaparak görüşme önceliğini Sarı-Lacivertliler'e verecek. Başarılı performansıyla adını tüm Avrupa'ya duyuran oyuncunun Dortmund'da düzenli forma giyememesini bir koz için kullanılmak istense de, Alman kulübü "Seni Türkiye Ligi'nden bir takıma göndermeyiz" yanıtını verince bu transferden vazgeçildi. Böylelikle genç yeteneğin dosyası rafa kalktı.

Barcelona'dan Fenerbahçe'ye Stoperlerine talip çıkan Sarı- Lacivertliler, her ihtimale karşılık bu bölge için arayışlara başladı.

BAE Dışişlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Karkaş: Katar'a uygulanan tecrit uzun yıllar sürebilir
Eğer siyasi rollerine dair sapkın görüşleri yüzünden dışlanmak istiyorlarsa bırakın dışlansınlar" dedi. Dışişleri Bakanı Enver Gargaş, " Katar'a yönelik politika yıllar sürebilir, Türkiye akil olmalı" dedi.

Bu gelişme üzerine Yıldırım, 2 sezon önce de transferini çok istediği Robben için yöneticilerle durum değerlendirmesi yaptı.

Arjen Robben'in, Fenerbahçe'de forma giyen vatandaşı Robin van Persie'nin de bu transfer için ara buluculuk yapacağı belirtildi.

Zonguldak Valisi Ali Kaban Malatya Valiliğine Atandı
Buna göre, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy atandı. Buna göre turizm şehirlerinin yeni valileri şu şekilde...

Bayern Münih ile halen 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Robben'i ikna etmek için van Persie ve Kuyt'u devreye sokacak olan Fenerbahçe, Hollandalı futbolcuları ile Robben'i İstanbul'a getirmeyi hedefliyor. İdarecilere "Robben'e sorun Fenerbahçe'ye gelmek ister mi?' diyen başkan, olumlu bir yanıt gelmesi durumunda tüm şartları zorlayacak".

Survivor'a veda eden isim belli oldu
Bu akşamki 2. dokunulmazlık oyununu alarak bir kişi daha bu riskten uzaklaşacak ve kalan iki kişiden birisi yarışmaya veda edecek. Survivor'ın son haftasında bireysele dönen yarışmada tüm yarışmacılar kendilerini koruma altına almak için mücadele ediyor.

Fenerbahçe'de başkan Aziz Yıldırım Robben'in transferi için şartları zorlayacak