Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Son dakika haberi... Eski TBMM Başkanı yaşamını yitirdi!

Son dakika haberi... Eski TBMM Başkanı yaşamını yitirdi!

23 Haziran 2017

Türkiye Büyük Millet Meclisi eski başkanı, 17.ve 18. dönem Trabzon Milletvekili Necmettin Karaduman hayatını kaybetti.

Necmettin Karaduman, 1927 yılında hayata gözlerini açtı.

Zonguldak Valisi Ali Kaban Malatya Valiliğine Atandı
Buna göre, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy atandı. Buna göre turizm şehirlerinin yeni valileri şu şekilde...

İkindi namazından sonra kılınacak cenaze namazının ardından Karaduman, aile kabristanlığında toprağa verilecek. "Duygularımı derin bir hüzünle ifade ederken kederli ailesine de başsağlığı diliyorum." dedi.

Eğitimini tamamladıktan sonra ise çeşitli kaymakamlıklarda görev aldı. Aynı dönemlerde mülkiye müfettişliğine atanan Karaduman, 5 yıl da bu göreve devam etti. Bu görevi beş yıl sürdü. Kahramanmaraş'tan sonra Erzurum ve İçel valiliklerinde bulunan Karaduman 1977 yılında kendi isteği ile emekliye ayrıldı. Emekliye ayrıldıktan sonra İstanbul'da bir şirketin Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Müdürlüğünü yaptı.

Uçak türbülansa girdi! 26 yaralı dördünün durumu ağır
Kunming Havalimanına inen yolcu uçağındaki yolcular kent hastanelerinde tedavi altına alındılar. Yeni Çin Ajansının haberine göre bazı yolcuların kollarında ve bacaklarında kırılmalar oldu.

Karaduman, 6 Kasım 1983 yılında yapılan genel seçimlerle Anavatan Partisi Trabzon Milletvekili oldu. 4 Aralık 1983 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlığına seçildi.

Kadir Gecesi 2017 Ayasofya programı özel program! Kadir Gecesi'nde Ayasofya sürprizi var
Bin aydan daha hayırlı olan kadir gecesinde, aileniz ve sevdiklerinizle paylaşmanız için anlamlı kadir gecesi mesajı hazırladık. Din İşleri Başkanlığından verilen bilgiye göre, Kadir Gecesi çerçevesinde ülke genelindeki tüm camilerde programlar yapılacak.

Son dakika haberi... Eski TBMM Başkanı yaşamını yitirdi!