Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » Sosyal medya grubu üyeleri 'Suriyeli' tacizciyi yakaladı

Sosyal medya grubu üyeleri 'Suriyeli' tacizciyi yakaladı

23 Haziran 2017

Olay, Adana'nın Seyhan İlçesi Merkez Parkta gerçekleşti. 'Adana'da kızları böyle tavlıyorum' diyerek sosyal medyaya yükleyen Suriyeli tacizci, Sosyal Medya'da oldukça etkin olan ve kendilerine Adana Çevirme Radar grubu adını veren gençler tarafından yakalandı. Edinilen bilgiye göre, Suriye Uyruklu Muhammet Dimo, merkez parkta bulunan kadınları taciz etmeye başladı. O anları ise başka bir Suriyeli cep telefonuyla çekerek, sosyal medya üzerinden paylaştı.Görüntülerin yayınlanmasıyla üzerine harekete geçen bir Adanalı sosyal medya grubu, kısa sürede büyük tepki toplayan Suriyeli genci, kızlara arkadaşlık teklif ettiği Merkez Park'ta buldu.

Mersin'de tarım işçilerini taşıyan kamyonet TIR'a çarptı: 3 kişi hayatını kaybetti
Bu sırada aynı istikamette seyreden ve kasasında tarım işçilerini taşıyan kamyonet kaza sebebiyle park halinde olan Tır'a çarptı. TIR ile kamyonet şoförlerinin, ifadelerinin alınması amacıyla polis merkezine götürüldüğü ifade edildi.

"TÜM TÜRKİYE'DEN ÖZÜR DİLİYORUM" 'Adana Çevirme Radar' adlı grubun üyeleri, yakaladıkları Suriyeli gencin özür dileme anlarını cep telefonuyla görüntüledi. Daha sonra Muhammet Dimo topluluk üyeleri tarafından darp edildi. Daha sonra Dimo bu videoyu sosyal medya üzerinden paylaştı.'Vatandaşlar dedektif gibi buldu'Söz konusu görüntüler, sosyal paylaşım sitesi 'Facebook'ta kurulan; 'Adana Çevirme Radar' adlı toplulukta paylaşıldı. Ne olduğunu anlamayan Suriyeli, "Tüm Türkiye'den özür diliyorum". Daha sonra Muhammet Dimo topluluk üyeleri tarafından feci şekilde dövüldü. "Türk kızlarından özür diliyorum" şeklinde konuştu.

F.Bahçe'nin eski hocası: "RVP dönerse şaşırmam ama..."
Hollanda şampiyonunun bugün yönetim kurulu toplantısı var. Cor Pot , "Van Persie'nin oğlu futbolcu olmak istiyor". Toplantının en önemli maddesi Van Persie .

Zonguldak Valisi Ali Kaban Malatya Valiliğine Atandı
Buna göre, İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığına, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy atandı. Buna göre turizm şehirlerinin yeni valileri şu şekilde...

Sosyal medya grubu üyeleri 'Suriyeli' tacizciyi yakaladı