Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Süper Loto 22 Haziran çekiliş sonuçları açıklandı mı? | Süper Loto sonucunÖĞREN

Süper Loto 22 Haziran çekiliş sonuçları açıklandı mı? | Süper Loto sonucunÖĞREN

23 Haziran 2017

Milli Piyango İdaresi tarafından çekilişi yapılacak 505. hafta Süper Loto sonuçları açıklandı. Yılbaşında çeyrek biletin ikramiyesi olan 15 milyonu bile geçen Süper Loto, önümüzdeki hafta yarım biletin ikramiyesi olan 30 milyona yaklaşacak.

İster Süper Loto olsun, ister Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilen diğer çekiliş sonuçlarında olsun, kazanılan ikramiyelerden hiçbir vergi, resim ve harca tabi olmadığından, herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.

1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca " oyun " olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Eylemi sürdüren sendika yönetimine polis müdahalesi: 14 gözaltı
Petkim'den yapılan yazılı açıklamada , sendikanın dün başlattığı eylemin iyi niyetten uzak ve hukuka aykırı olduğu belirtildi. Unutulmamalı ki bu gеlişmеlеrin, sadеcе ekonomik değil bölge açısından tehlike arz edecek boyutlara ulаşmа riski vardır.

Her hafta 6 bilen olmadığı için Süper Loto bazı dönemlerde bir diğer haftaya devir yapar.

Geçtiğimiz hafta Süper Loto'nun 503. hafta çekilişi yapılmış ve çekiliş sonrasında 6 bilen olmayınca, büyük ikramiye 8. defa devrederek 17 milyon 122 bin 951 lira 6 kuruş devretti. Bu haftaki devirle birlikte Süper Loto'da büyük ikramiye 25 milyon lirayı geçti. Çekilişte 5 bilen 62 kişi 9 bin 254 lira 95'er kuruş, 4 bilen 3 bin 653 kişi 169'ar lira ve 3 bilen 75 bin 646 kişi 14 lira 5'er kuruş ikramiyenin sahibi oldu. Kupon üzerinde bulunan 6 kolon da oynayabilir veya 1 kolon da yapabilir.

(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir. Buna göre kolon başına 2 TL ödemeniz gerekmektedir. Bu süre zarfında tahsil edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrayacağından tahsil edilemeyecektir.

' Türkiye'nin Israrlı Çağrılarına Rağmen Abd Ypg İle İşbirliğini Yapıyor'
Mattis , ABD ile Türkiye'nin ilişkisinin terör örgütü DEAŞ'ın mağlup edilmesinin çok daha ötesinde stratejik ortaklık olduğunu vurguladı.

Süper Loto resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre 6 tutturma ihtimali 25 milyon 827 bin 165'te 1 olarak görünüyor. Bu sonuçlara göre; 6 bilen çıkmadı, 5 bilen kişi sayısı 93, 4 bilen kişi sayısı 5,631, 3 bilen kişi sayısı ise 111.063 kişi olduğu açıklandı. Geride kalan 432 haftaya baktığımızda en çok çıkan numaralar; 35, 13, 37, 45, 1, 43, 33, 17, 31 ve 22 oldu. Elbette 6 adet sayıyı tek seferde doğru tahmin edebilen katılımcı büyük ikramiyeye hak kazanır.

4, 28 ve 54 rakamları ise toplamda yine 4 kez bir arada çıkarak şanslı sayılar arasında yer almıştır. Bir yıl içerisinde talihliler tarafından alınmayan ikramiye zaman aşımına uğrar.

Süper Loto ne zaman çekililir? Oynamak istediğinizde isterseniz tek bir kolon ya da tüm kolonları oynayabilirsiniz. İsterseniz altısını da doldurarak şansınızı arttırırsınız. Her bir kolon 2 TL olarak hesaplanıyor ve 1 kupon 12 TL'ye tekamül ediyor. Beş bilen talihlilere ödeme bayi yada Milli Piyango İdaresince yapılır. İkramiye çıkan biletlerine ödeme yapılmasını isteyemezler. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

F.Bahçe'nin eski hocası: "RVP dönerse şaşırmam ama..."
Hollanda şampiyonunun bugün yönetim kurulu toplantısı var. Cor Pot , "Van Persie'nin oğlu futbolcu olmak istiyor". Toplantının en önemli maddesi Van Persie .

Tüm dünyada oynanan ve ülkemizde de çok tutulan oyun, Süper Loto 6/54 adıyla da bilinir.

Süper Loto 22 Haziran çekiliş sonuçları açıklandı mı? | Süper Loto sonucunÖĞREN