Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Tusk: "İngiltere'ye kapı açık" haberi

Tusk: "İngiltere'ye kapı açık" haberi

23 Haziran 2017

"Avrupa Birliği'nin problem olarak değil, çözüm olarak dönüşüne tanık oluyoruz" diye konuşan Tusk, zorlu geçecek Brexit müzakerelerine AB'nin iyi hazırlandığını belirtti.

PKK'lı teröristler 23 yaşındaki Necmettin öğretmeni şehit etti
Olay, şehit öğretmenimizin Gümüşhane'ye hareket ettikten kısa bir süre sonra Erzincan-Tunceli yolu üzerinde gerçekleşmişti. Allah rızası için insanlık namına oğlumun serbest bırakılmasını istiyoruz. "Allah rızası için oğlum serbest bırakılsın".

Avrupa Konseyi Başkanı Donald Tusk, Brexit görüşmelerine rağmen İngiltere'ye AB'de kalmaları için kapının açık olduğunu söyledi.

' Türkiye'nin Israrlı Çağrılarına Rağmen Abd Ypg İle İşbirliğini Yapıyor'
Mattis , ABD ile Türkiye'nin ilişkisinin terör örgütü DEAŞ'ın mağlup edilmesinin çok daha ötesinde stratejik ortaklık olduğunu vurguladı.

Donald Tusk, "onlara diyorum ki Avrupa Birliği'nin kendisinin imkansız görülen hayaller üzerine kurulu olduğunu düşünürsek, bunun olmayacağını kim bilebilir?" ifadelerini kullandı.

Facebook, profil fotoğrafınızı kimlik hırsızlarından koruyacak
Ayrıca, arkadaş listenizde olmayan kullanıcılar artık profil resiminizde kendilerini veya başkalarını etiketleyemiyor. Marc Goodman'in Future Crimes (Gelecek suçlar) adlı kitabına göre günde 600 bin Facebook hesabı hack'leniyor.

Avrupa Birliği insana saygı, insana değer ve ekonomik, fiziksel ve her alanda gelişmeye devam eden ülkeleri birliğe alan birlik olarak tanımlanıyor ve dünyanın fakir ülkelerinin geçinmesi ve insanların işkence görmeden yaşaması AB sayesinde mümkün olabiliyor.

Tusk: