Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » ABD bombardıman uçakları Kore Yarımadası üzerinde uçtu

ABD bombardıman uçakları Kore Yarımadası üzerinde uçtu

24 Haziran 2017

Adli tıp kurumundan yapılan açıklamada, Kuzey Kore'den döndüğünde halihazırda komada olan Warmbier'e yalnızca dış muayene yapıldığı belirtilerek, "Henüz ilave tıbbi kayıtlar incelenmediği ve ileri gözlemler yapılamadığı için Warmbier'in ölüm şekli ve sebebi hakkında kesin sonuca varılamamıştır." ifadesi kullanıldı.

ABD bombardıman uçakları Güney Kore savaş uçaklarıyla tatbikat kapsamında birlikte manevralar yaptı.

TİM Başkanvekili Süleyman Kocasert gözaltına alındı!
Kocasert ve gözaltına alınan 5 iş adamının serbest bırakılmasının ardından DENİB tarafından yazılı bir açıklama yapıldı. Kocasert'in Merkezefendi ilçesi Gerzele Mahallesindeki sitede bulunan evinde 2 saat 15 dakika arama yapılmıştı.

Açıklamada, Kuzey Kore'de tutuklu bulunan diğer 3 ABD vatandaşının da serbest bırakılması için temasların sürdüğü belirtilmişti. Warmbier'in ailesi, öğrencinin ölümünü yazılı bir açıklamayla duyurdu. "Kendisini seven ailesinin yanında, Otto bugün saat 02.20'de hayatını kaybetti." ifadelerine yer vermişti.

Kuzey Kore'de "devlete karşı suç işlediği" gerekçesiyle yargılanan ve ülkesine döndükten kısa süre sonra hayatını kaybeden ABD'li öğrenci Warmbier'e otopsi yapılmayacağı açıklandı.

Facebook, profil fotoğrafınızı kimlik hırsızlarından koruyacak
Ayrıca, arkadaş listenizde olmayan kullanıcılar artık profil resiminizde kendilerini veya başkalarını etiketleyemiyor. Marc Goodman'in Future Crimes (Gelecek suçlar) adlı kitabına göre günde 600 bin Facebook hesabı hack'leniyor.

22 yaşındaki Virginia Üniversitesi öğrencisi Warmbier'in yaşamını yitirdiği, ailesi tarafından doğrulandı.

Daha önce Trump, Pyongyang yönetiminin müttefiği durumundaki Çin'e yoğun baskı uygulayacaklarını ve bu anlamda Kuzey Kore'ye karşı bütün seçeneklerin masada olduğunu ifade etmişti.

Kadir Gecesinde camiler doldu taştı
Ramazan Bayramı heyecanı gelince insanların akıllarına bu soru geliyor: Kadir gecesi hangi gün, kadir gecesi kaç gün kaldı. Nurullah Ceylan, " Kadir gecesi bin aydan daha hayırlı bir gece bu kadar Müslümanı bir arda görmenin sevincini yaşıyoruz".

ABD bombardıman uçakları Kore Yarımadası üzerinde uçtu