Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Samsung Galaxy Note 8, Ağustos ayında tanıtılabilir

Samsung Galaxy Note 8, Ağustos ayında tanıtılabilir

24 Haziran 2017

Samsung'un en güçlü işlemcilerinden Exynos 8890'u kullanan Galaxy Note FE, performans olarak son dönemde çıkan en iyi amiral gemileri bile yarışacak kadar iyi.

Galaxy Note 8'de Parmak İzi Tarayıcısı Yer Alacak Mı?
Samsung Galaxy Note 8 ile çıkış arıyor

Note 8, Galaxy S8+'ın daha büyük ve elektronik kaleme sahip versiyonu olacak gibi duruyor. Bildiğimiz bir şey var ki Samsung, Galaxy Note 7'de yaşadığı talihsizliklerden sonra herkesi kendine hayran bırakacak bir telefon üretmeyi istiyor. Akıllı telefon devinin yeni serisi olacak olan Samsung Galaxy Note 8 akıllı telefonları için artık yavaş yavaş net görsellerde paylaşılmaya başlandı. Note 8, beklenenden daha geç bir tarihte duyurulacak. Note serisinin yeni üyesi henüz resmi olarak tanıtılmadı ama gelen sızıntılar sayesinde telefon hakkında birçok detay ortaya çıktı. Samsung Galaxy Note 8 için paylaşılan son görseller ise bu açıklamaları tamamen yalanlamış oldu. Note 7 modelinin batarya problemleri yüzünden patlaması nedeniyle Note ailesi ile ilgili oluşan olumsuz havayı dağıtmak isteyen Samsung, Note 8 modelini Ağustos ayında tanıtarak yeni iPhone modellerinin önüne geçmeyi hedefliyor.

Düzce'de kavşağa 'Rabia' heykeli
Bunlardan birisi Sayın Cumhurbaşkanımızın da özellikle vurgu yaptığı 'Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet. vurgusudur". AKP'li Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in talimatıyla şehir merkezine 'rabia heykeli' dikildi.

Haberde ayrıca, Galaxy Note 8'in 6.3 inçlik Infinity Ekran, dual arka kamera, Bixby asistan ve gelişimi S-Pen dokunmatik kalem desteği ile geleceği belirtiliyor.

Genç kızı bu hale getiren 'ENAYi' o torbacı yakalandı!
Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri şüphelinin eşkalenin belirlenmesinin ardından kimliğini de belirledi. Uyuşturucu kullanıldığı iddia edilen genç kızın hali görenleri hayrete düşürdü.

Öte yandan uzun süredir bir karmaşanın hakim olduğu parmak izi okuyucusunun akıbeti ile ilgili de bilgiler bulunuyor.

Sosyal medya grubu üyeleri 'Suriyeli' tacizciyi yakaladı
Daha sonra Muhammet Dimo topluluk üyeleri tarafından feci şekilde dövüldü. " Türk kızlarından özür diliyorum" şeklinde konuştu. Edinilen bilgiye göre, Suriye Uyruklu Muhammet Dimo , merkez parkta bulunan kadınları taciz etmeye başladı.

Samsung Galaxy Note 8, Ağustos ayında tanıtılabilir