Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Dursun Özbek Bruma transferini açıkladı

Dursun Özbek Bruma transferini açıkladı

26 Haziran 2017

Fanatik'in haberine göre; Özbek'in transferin henüz KAP'a bildirilmeden 15 milyon euro'ya gerçekleştiğini söylemesi, akıllara Ünal Aysal'ın aldığı cezayı getirdi.

Haziran ayı olağan divan kurulu toplantısının ardından basın mensuplarına konuşan Özbek, Bruma'nın transferi konusunda Leipzig ile anlaşmaya vardıklarını ifade ederek, "Sözleşmesini bitirdik". Transferini gerçekleştirdik diye zannediyorum. 16 yıldır formasını terlettiği Sarı-Kırmızılılar'dan sözleşmesi bittiği için ayrılan tecrübeli ismin gönderilişi hakkında sorulan soruları yanıtsız bırakan Özbek, Basketbol takımının hocası Ergin Ataman için de konuşmadı.

Macron'a büyük şok! O bakan istifa etti
Ulusal Meclis'te toplam 308 milletvekilliği bulunan Cumhuriyet Yürüyüşü tek başına hükümet kurabilecek çoğunluğa sahip bulunuyor. Yürüyüş Hareketi'nin lideri olarak seçimlere giren ve birçok partiyle ittifak kuran Cumhurbaşkanı Macron'un kabinesi dağılıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Leipzig Kulübünün sportif direktörü Ralf Rangnick, takımın oyun tarzına uyduğunu vurguladığı Bruma'nın hızlı ve teknik olarak güçlü bir futbolcu olduğunu kaydetti.

Galatasaray, bonuslarla birlikte 12 milyon Euro'ya transfer ettiği Bruma'nın Leipzig'e satışından elde ettiği kârın %25'ini Portekizli futbolcunun eski kulübü Sporting'e verecek.

' Türkiye'nin Israrlı Çağrılarına Rağmen Abd Ypg İle İşbirliğini Yapıyor'
Mattis , ABD ile Türkiye'nin ilişkisinin terör örgütü DEAŞ'ın mağlup edilmesinin çok daha ötesinde stratejik ortaklık olduğunu vurguladı.

Bruma " nın bugün Leipzig ile 5 yıllık sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Bundesliga ekiplerinden Leipzig'e transfer olması gündemde olan ve bu sezon oldukça başarılı bir performansa imza atan genç yıldızın yeni sezonda Galatasaray forması giymeyeceği kesinleşmiş oldu.

Düzce'de kavşağa 'Rabia' heykeli
Bunlardan birisi Sayın Cumhurbaşkanımızın da özellikle vurgu yaptığı 'Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet. vurgusudur". AKP'li Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in talimatıyla şehir merkezine 'rabia heykeli' dikildi.

Dursun Özbek Bruma transferini açıkladı