Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Fransa ve İngiltere internetteki terör içeriğine savaş açtı!

Fransa ve İngiltere internetteki terör içeriğine savaş açtı!

26 Haziran 2017

Theresa May'in en üst düzey yardımcılarından bazıları, İngiltere başbakanının sert Brexit planlarını yumuşatmaya çalışıyor ve hatta İngiltere'nin Avrupa'nın ortak pazarında ve gümrük birliğinde kalabileceğini öne sürüyor.

Almanya Maliye Bakanı Wolfgang Schaeuble de benzer bir açıklama yaparak İngiltere'nin Brexit hakkındaki fikrini değiştirebileceğini söyledi.

Genç kızı bu hale getiren 'ENAYi' o torbacı yakalandı!
Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri şüphelinin eşkalenin belirlenmesinin ardından kimliğini de belirledi. Uyuşturucu kullanıldığı iddia edilen genç kızın hali görenleri hayrete düşürdü.

"Ama net olmak lazım, müzakereler başladıktan sonra geri dönmek daha zor alacak". May de İngiltere ile AB'nin derin ve özel bir ortaklık ilişkisi sunmak istediğini söylerken Macron, "Brexit görüşmeleri bitene kadar AB kapıları açık kalacak" dedi.

Theresa May, müzakerelere daha büyük destekle girmek için yaptığı erken seçimde Avam Kamarası'nda çoğunluğu kaybetmesinin ardından bu durumun müzakereleri etkilemeyeceği konusunda ısrarlı.

Galatasaray, Brezilyalı Maicon ile Anlaştı, Oyuncu İstanbul'a Gelecek
Ayrıca Maicon sezon boyunca 25 maç oynarsa 250 bin euro , 50 maç oynarsa 250 bin euro ekstra ücret ödenecek. Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı Macion, saha içinde sert tavırlarıyla dikkat çekiyor.

Macron, Londra hükümeti ile teröre karşı savaşta ortak eylem planını duyurdu. Duyuru, İngiltere'de Manchester ve Londra'da gerçekleşen iki terör saldırısının ardından geldi.

Macron, basın toplantısında terörle mücadelenin önemine de işaret ederek, bu konuda İngiltere ile çok somut bir eylem planı üzerinde anlaştıklarını belirtti. İngiltere Başbakanı Theresa May çeşitli temaslarda bulunmak üzere Paris " e geldi.

Düzce'de kavşağa 'Rabia' heykeli
Bunlardan birisi Sayın Cumhurbaşkanımızın da özellikle vurgu yaptığı 'Tek vatan, tek bayrak, tek millet, tek devlet. vurgusudur". AKP'li Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş'in talimatıyla şehir merkezine 'rabia heykeli' dikildi.

May, "Birleşik Krallık ve Fransa, aşırılığı içeren materyalleri kısıtlaması için internet şirketlerine baskı yapacak." dedi. May "Terörizmi kınama ve bu kötülüğü yok etme konusunda sonuna kadar bir aradayız", ifadelerini kullandı.

Fransa ve İngiltere internetteki terör içeriğine savaş açtı!