Çarşamba, 20 Eylül 2017
Latest news
Main » Donald Trump, soruşturma altında olduğunu doğruladı

Donald Trump, soruşturma altında olduğunu doğruladı

27 Haziran 2017

Mueller, soruşturmanın başına dışarıdan savcı olarak geçen ay atanmıştı.

Mueller'in Başkan Donald Trump'ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'in "Türkiye ile olası bağlantılarını" soruşturacağı da beldirilmişti. Trump hakkında adaletin işleyişini engellediği iddiasıyla soruşturma açıldı. Rusya ile ilişkilerinden sonra şimdi de yeni bir soruşturma ile FBI " ın gündeminde.

Galatasaray, Brezilyalı Maicon ile Anlaştı, Oyuncu İstanbul'a Gelecek
Ayrıca Maicon sezon boyunca 25 maç oynarsa 250 bin euro , 50 maç oynarsa 250 bin euro ekstra ücret ödenecek. Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı Macion, saha içinde sert tavırlarıyla dikkat çekiyor.

Mueller'in göreve atanması, hem Demokratlar hem de Cumhuriyetçileri memnun etmişti. Söz konusu değişiklikle Başkan'a ait olan yaptırımların kaldırılması yetkisi Kongre'ye geçmiş oldu.

Özel savcı Mueller'in sonraki günlerde konuyla ilgili bir açıklama yapabileceği belirtiliyor.

Galatasaray için sürpriz iddia!
Unutulmaz forvet, " Gomis'in ayrılması benim için hayal kırıklığı oldu". Çünkü geri planda kalmak istemedi. Galatasaray , Vainqueur " in bonservisini elinde bulunduran Roma kulübüne de kiralama teklifini iletti.

Özel savcının Trump'ı mercek altına alması ABD Başkanı'nın şimdiye kadarki "savunma" stratejisini de çürütüyor. Trump, Miami'de yaptığı konuşmada, "Derhal yürürlüğe girmek üzere, önceki ABD yönetiminin Küba ile yaptığı tek taraflı anlaşmayı iptal ediyorum" dedi. Rusya ile ilişkiler skandalının kilit ismi Flynn, Moskova ile temasları hakkında yalan söylediği için görevden ayrılmak zorunda kalmıştı.

Trump, 9 Mayıs'ta görevine son verdiği Comey'e kovulduğunu bir mektupla bildirmiş, mektupta Rosenstein'ın tavsiyesi üzerine bu kararı aldığını belirtmişti. Comey ayrıca Trump'ın sadakat istediğini kaydetmiş, kendisi de bunu reddetmişti.

Genç kızı bu hale getiren 'ENAYi' o torbacı yakalandı!
Güven Timleri Şube Müdürlüğü ekipleri şüphelinin eşkalenin belirlenmesinin ardından kimliğini de belirledi. Uyuşturucu kullanıldığı iddia edilen genç kızın hali görenleri hayrete düşürdü.

Beyaz Saray'dan Trump'ın tweetinde ne demek istediğiyle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Donald Trump, soruşturma altında olduğunu doğruladı