Salı, 19 Eylül 2017
Latest news
Main » İçerde dizisi yayınlanan final bölümüyle nefes kesti! İşte İçerde dizisinin finalinde yaşananlar!

İçerde dizisi yayınlanan final bölümüyle nefes kesti! İşte İçerde dizisinin finalinde yaşananlar!

04 Temmuz 2017

Geçen hafta yayınlanan bölümde Celal tutuklanmıştı Finalde ise Celal'in Davut'la birlikte dışarıda olması ve intikam için harekete geçmesi dikkat çekiyor. İşte İçerde dizisinin final bölümünün özeti. Show TV'nin fragman görüntülerine göre son zamanların trend dizisi "İçerde" dizisi final yapıyor. Büyük final öncesi milyonlarca izleyici, finalde neler yaşanacağını merak ediyor. Tüm yaşananlara tanık olan Davut, son şansını kullanarak büyük planı harekete geçti. Başrollerinde, Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemlinin bulunduğu dizinin Son bölümünde Yılmaz ailesinin mutluluğuna şahit olan Celal Duman, elleri kolları bağlı şekilde kalmayacaktır. Celal, hikayenin başladığı noktaya geri dönerek sona hazırlanır. Kardeşini kurtarmak için Celal'in peşine düşen Sarp, zamanla yarışırken ekran başındakiler ise büyük bir heyecan ve merakla "Yılmaz Kardeşler'den biri ölecek mi?" sorusunun cevabını bekleyecek. Dizi mutlu sonla biterken, kardeşler son hesaplaşmalarını yaptı. İçerde'nin son bölümünde Yılmaz kardeşlerin Celal'e oynadığı büyük oyun Celal'i vurguna uğrattı. Bu durum karşısında öfkeye dönen Celal Baba, Sarp ve Mert'i yakalamak için elinden geleni yapar.

Celal, işini bu sefer şansa bırakmaz ve Yılmaz Kardeşleri elinden kaçırmamak için onları sabırla adım adım tuzağına çeker. Bu sırada gözler büyük gerçeği henüz bilmeyen Eylem'e çevrilir.

Galatasaray, Brezilyalı Maicon ile Anlaştı, Oyuncu İstanbul'a Gelecek
Ayrıca Maicon sezon boyunca 25 maç oynarsa 250 bin euro , 50 maç oynarsa 250 bin euro ekstra ücret ödenecek. Galatasaray'ın anlaşmaya vardığı Macion, saha içinde sert tavırlarıyla dikkat çekiyor.

Eylem'in, Mert'in aslında Umut olduğunu öğreneceği an heyecanla beklenirken, Sarp da Yusuf Müdür'ü öldürmediğini kanıtlamanın bir yolunu keşfeder. Bu esnada çiftlik evinden kurtulan Yeşim ise sürpriz birinden yardım ister.

Önemli bir sosyal projenin altına final bölümüyle imza atacak İçerde'nin bilet fiyatları da belli oldu. Milyonlarca Twitter kullanıcısı #içerdefinal etiketiyle İçerde'nin final bölümüne dair görüşlerini paylaşıyor.

Borsa yeni güne 100 bin üzerinde başladı
BIST 100 endeksi açılışta 107.56 puan artarken, bankacılık endeksi yüzde 0.08, holding endeksi de yüzde 0.09 değer artırdı. BIST 100 endeksi güne yükselişle başladı ve 100.265,64 puan ile tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü.

İşte, İçerde dizisinin finalinde yaşananlar.

Son dakika haberi... Eski TBMM Başkanı yaşamını yitirdi!
Kahramanmaraş'tan sonra Erzurum ve İçel valiliklerinde bulunan Karaduman 1977 yılında kendi isteği ile emekliye ayrıldı. Türkiye Büyük Millet Meclisi eski başkanı, 17.ve 18. dönem Trabzon Milletvekili Necmettin Karaduman hayatını kaybetti.

İçerde dizisi yayınlanan final bölümüyle nefes kesti! İşte İçerde dizisinin finalinde yaşananlar!